Czy tani zamiennik może być dobry ???

Czy tani zamiennik toneru może być dobry ? Jest to chyba dość trudne pytanie i nie ma na nie prostej odpowiedzi zwłaszcza obecnie kiedy na rynku jest dostępnych kilka lub kilkadziesiąt np. tego samego modelu toneru, o porównywalnych parametrach oferowanych pod różnymi nazwami (markami). Pokusiłbym się o odpowiedzieć: TAK ale ...

 jeżeli jest oferowany pod marką obecną na naszym rynku, jest objęty co najmniej 2 letnią gwarancja Producenta  i posiada pozytywne recenzje użytkowników. Niby proste ale czy kupując np. w Internecie zawracamy na te elementy uwagę ?

Przykładem dobrej jakości tonerów w niskiej cenie są zamiennik CE285A marki JetWorld. Dlaczego ?

  • Mają rewelacyjną cenę zarówno do innych Marek jak i oryginalnego toneru firmy HP - możesz to porównać TUTAJ.
  • Są objęte 2 letnią gwarancja Producenta,
  • Posiadają pozytywne rekomendacje użytkowników,
  • Deklarowana wydajność zamiennika HP 85A marki JetWorld jest wyższa (2.000 stron) od produktów konkurencji oraz od toneru oryginalnego.

A jeżeli ww. argumenty są nie wystarczające to jest jeszcze jeden - są o ok. 390% tańsze niż toner oryginalny.

Komentarze  

0 # bogdanbojarski 2013-10-01 18:38
Dobry i gody polecenia :-)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj
0 # Wojtek 2016-11-29 14:00
jeśli wybierze się dobry i sprawdzony sklep to nie ma możliwości żeby zamiennik był zły, ja najczęściej kupuję w jednym sklepie ..... i nie narzekam na jakość zamienników
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytuj

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info