Drukarka HP LaserJet P1005

Drukarka HP LaserJet P1005 o kodzie producenta CB410A to niewielkie i funkcjonalne czarno-białe urządzenie dla użytkowników drukujący do 5.000 stron miesięcznie. HP P1005 to drukarka do użytku w domu lub jako indywidualna drukarka biurowa. Urządzenie jest gotowe do wydruku pierwszej strony po ...

niecałych 8 sekundach od włączenia. i oferuje ona prędkość wydruku 14 stron formatu A4 na minutę przy standardowej rozdzielczości 600 x 600 dpi. Maksymalna interpolowana rozdzielczość drukarki możliwa do uzyskania to 1200 x 600 dpi.Urządzenie wyposażone jest w podajnik na 150 arkuszy A4 Do komunikacji z komputerem wykorzystywane jest złącze USB 2.0. W HP 1005 zainstalowany jest kaseta zawierająca czarny toner CB435A - HP 35A o wydajności 1.500 stron A4 (przy 5% pokrycia strony). W sprzedaży dostępne są także materiały alternatywne np. zamienniki CB435A, przy odpowiedniej jakości produktu - pozwalają znacząco obniżyć koszy wydruku.

Drukarka HP P1005 to urządzenie godne polecenia użytkownikom poszukującym solidnej drukarki bez zbędnych bajerów do czarno-białego drukowania w laserowej jakości zarówno w domu jak i biurze.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy Odśwież

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info