ProfiBiuro.pl uhonorowany e-Gazelą Biznesu 2016

ProfiBiuro.pl uhonorowany e-Gazelą Biznesu 2016Sklep internetowy ProfiBiuro.pl trzeci raz z rzędu został wyróżniony w prestiżowym rankingu e-Gazele Biznesu 2016, który nagradza statuetkami i dyplomami najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie podmioty z sektora e-commerce

ACTIS - Ekonomiczna marka zamienników.

Jeszcze ACTIS - Ekonomiczna marka zamienników.kilkanaście lat temu posiadanie własnej drukarki w domu było luksusem, na który pozwolić sobie mogło niewielu. Wraz ze spadkiem cen urządzeń stały się one coraz bardziej powszechne i są wykorzystywane na co dzień nie tylko w biurach, ale i w gospodarstwach domowych. Rzadko kiedy zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że zawsze można obniżyć koszty eksploatacji urządzeń drukujących – drukarek czy kserokopiarek!

KATUN - Ceniona marka zamienników

KATUN - Ceniona marka zamienników Firma KATUN jest jednym z największych i najbardziej znanych na świecie producentów alternatywnych, kompatybilnych tonerów, bębnów oraz innych podzespołów do kopiarek oraz drukarek wielu producentów. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zdobywanemu od 35 lat, Katun obsługuje ponad 14 000 klientów w 138 krajach.

ORINK - Tonery specjalnie stworzone do Twoich potrzeb!

ORINK - Tonery specjalnie stworzone do Twoich potrzeb!Poznaj przyszłego lidera raynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Firmę, która z roku na rok jest coraz bardziej uznawana na świecie. Mowa tu o firmie ORINK, chińskim potentacie materiałów eksploatacyjnych działającym na rynku  od 1996 roku. Tonery Orink są jedną z gam produktów tego konsorcjum. Wśród nich możemy wymienić także na przykład części do nich, atramenty, czy też papier drukarski. Wszystko to wytwarza około 2000 zatrudnionych pracowników w północnokoreańskiej fabryce o powierzchni 45 tysięcy metrów kwadratowych.

Tonery i Tusze ActiveJet

Tonery i Tusze ActiveJetNie stać Cię na zakup oryginalnych tuszy, ale masz dość substytutów, które owszem są tanie, ale niestety, ich jakość pozostawia wiele do życzenia? Teraz już nie musisz się denerwować tonerami, które natychmiast wysychają i nie nadają się do dalszego użytku. Wystarczy, że zaufasz produktom marki ActiveJet.

Witamy!

Witamy wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z szeroko pojętym drukowaniem. Znajdą tutaj Państwo informacje dotyczące drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dostępnych na rynku oraz użytkowanych w biurach oraz domach a także o tonera i tuszach zarówno oryginalnych jaki i zamiennikach. 

Jeżeli ww. tematyka jest Państwu zanana, mają Państwo swoje doświadczenia i opinie wynikające z użytkowania drukarek, tonerów, tuszy - zapraszamy do współpracy.

Zespół oDrukowaniu.info